Шановні споживачі електроенергії!

Товариство з обмеженою відповідальністю «Південна енергопостачальна компанія» створено згідно з обранням чинності  Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-УІІІ (далі — Закон), який визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії, регулює відносини, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії для забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам.

Згідно вказаного Закону, Ви , як споживачі електроенергії, набуває право змінювати електропостачальника на умовах, визначених цим Законом та правилами роздрібного ринку.  У нашому розумінні право на найбільш вигідну та якісну послугу. Тому Компанія впроваджує ліцензійну діяльність з постачання електричної енергії споживачам на території України, зокрема її південних областей.

Рішенням загальних зборів засновників, які мають багаторічний досвід роботи в сфері електропостачання, згідно протоколу №1 від 2 серпня 2018 р., створено  Товариство з обмеженою відповідальністю «Південна енергопостачальна компанія», затверджений Статут товариства та обрано керівні органи ТОВ «ПЕК». 28.08.18 ми отримали ліцензію на постачання електричної енергії споживачу, на сьогодні ТОВ ПЕК є дійсним членом Оптового ринку електроенергії та має укладений договір з ДП «Енергоринок» . 

Ми визначили мету, місію, та цінності Компанії.

Наша Місія: ми об’єднуємо можливості професіоналів галузі та бажання наших клієнтів створюючи нові можливості для бізнесу та комфортні умови проживання людей.

Наші Цінності — клієнти, професіональна Команда, Ефективність, Час, Розвиток – цінності , які мають знайти відображення у всій нашій діяльності.

Наша мета – діючи на відкритих, конкурентних засадах,  створити альтернативну пропозицію, на ринку постачання електроенергії. Надати людям та підприємствам нашої Держави можливість обирати постачальника, який якісно, вчасно та за кращою ціновою пропозицією послуг задовольняти потреби в електропостачанні.